MENU

 

ОФОРМЛЕННЯ ДЗЕРКАЛ

 

Дзеркало в рамі - мабуть, єдиний предмет інтер'єру, якийоб'єднує в собі декоративність, утилітарність і незамінність. Дизайнери і технологи нашій майстерні допоможуть вам визначитися з вибором дзеркала, рами для нього, а також способів кріплення. Ви можете придбати готове дзеркало в нашому магазині, а також замовити дзеркало в рамі будь-якого розміру від маленького, настільного, до величезного підлогового. Ми пропонуємо безліч варіантів рам для дзеркал, різного стилю, кольору, різних матеріалів і функцій.

Алюмінієві рами підійдуть для мінімалістичного, суворого або сучасного інтер'єру. Ширина алюмінієвої рами не велика, як правило, без декору, колірна лінійка велика. Міцність матеріалу дозволяє оформляти як великі, так і маленькі дзеркала. Алюмінієвий багет не боїться вологи і перепаду температур, можливе розміщення дзеркал у ванних кімнатах, холодних приміщеннях.

Дерев'яні рами для дзеркал вважаються класикою, мають найширший асортимент, і найрізноманітніший декор - сучасний, класичний, модерновий. Покриття також відрізняються різноманітністю: морені, з барвистим шаром, ручним і машинним золоченням і срібленням, з ліпниною, з розписом, матові, глянсові, фанеровані шпоном рідкісних порід дерева. Профіль дерев'яного багета включає в себе всі можливі варіації. При достатній ширині, дерев'яна рама витримає дуже велике дзеркало. Не рекомендується для дуже вологих приміщень.

Пластикові рами для дзеркал, безумовно, самий економічний варіант. Пластик має достатню кількість стильових варіантів, копіює багато дерев'яні профілі. Не боїться високої вологості - оптимальний варіант для дуже вологих приміщень. Пластиковий багет, як правило, використовується для невеликих рам.

 

ГАЛЕРЕЯ