MENU

 

ОФОРМЛЕННЯ ЖИВОПИСУ В БАГЕТ

 

Часто унікальність стильного дизайну, що вказує на статус свого господаря, таїться в таких, здавалося б, незначних деталях, як зі смаком підібраний картина, ідеально доповнює інтер'єр витонченістю і досконалим стилем.

Якщо ви вирішили додати своєму будинку статус якоїсь винятковості за допомогою унікальної картини, то не варто забувати про витонченої рамі, придающей полотну особливий шик. Найбільш вдалим варіантом оформлення картини традиційно вважаються обрамлення, виготовлені з багета. Правильно підібрана багетна рама не тільки відмінно впише картину в інтер'єр кімнати, але й додатково підкреслить красу полотна, оттенив задум художника. Як правильно вибрати багет для рами?

Перший принцип, яким слід керуватися при виборі багета - це те, що його підбирають під картину, а не під інтер'єр. При хорошому зверненні картина радуєвласника роки і десятиліття, але якщо ви підбирали багет, наприклад, під колір і малюнок шпалер, то може статися так, що при кожному новому ремонті доведеться замовляти нову раму. Це не тільки марнотратно, але й шкідливо для самої картини - такі маніпуляції на користь не підуть.

Вибираючи багет для рами, керуйтеся колірною гамою картини. Найкращим варіантом вважається така підбірка, коли колір багета на полотна світліше або темніше, ніж основний колір картини, проте іноді дуже цікавим художнім рішенням виявляється гра на контрасті між тоном картини і кольором багета. Якщо ж ви не схильні до таких експериментів, то сміливо вибирайте багет кольору натурального дерева: такі рами підходять практично до всіх картинам.

Багет може бути гладким або ж профільованим, покритим орнаментом. Тут теж відкриваються широкі можливості для вибору. Найкраще підбирати орнамент в тому стилі, в якому виконана картина: авангардистська живопис, наприклад, буде вкрай невдало виглядати в рамі класичного стилю з позолотою і ліпниною. Що ж все-таки вибрати?

Вибираючи багет для картини, керуйтеся, насам перед, своїм смаком, якщо вибираєте для себе, або своїм поданням про смаки іншої людини - якщо картина призначена в подарунок. Якщо ж ви не довіряєте власним естетичному почуттю, зверніться за допомогою до консультанта, і багетна майстерня виготовить для вас саме ту раму, яка підкреслить всі достоїнства картини.

 

ГАЛЕРЕЯ