MENU

 

ОФОРМЛЕННЯ ІКОН

 

Ікони здавна вважаються не просто витвором мистецтва, а уособленням святості, добра, чистоти. Часто в будинках іконам відводиться особливе місце, особливо якщо це подарунок або спадщину. І звичайно важливо розуміти, що кожної ікони необхідно гарне обрамлення.

Яку функцію виконують рами для ікон? Їх декілька:

вони гармонізують загальний вигляд;

надають іконі урочистість і завершеність;

оформлення ікони подовжує термін її служби, зберігає її форму, захищає від пилу, впливу вологи (особливо це стосується старих полотен).

Крім того, за допомогою рами ікону легше повісити на стіну, вона виглядає гармонійно в навколишньому інтер'єрі. Особливої ​​уваги заслуговує оформлення вишитих ікон, які важливо зберегти, підкреслити їх ексклюзив і рукотворну красу.

Підбором, виготовленням рам для ікон (вишитих, друкованих, мальованих, тканинах) займається багетна майстерня «ZlataFrame». У нас є різноманітні багети для ікон: дерев'яні, пластикові, широкий і вузькі, з декором і без нього,

Оформлення ікон в багет - копітка і творча робота

Для наших майстрів,  кожна ікона є окремим, ексклюзивним твором мистецтва, якому треба підібрати гідне обрамлення.

    Рама для ікон вишитих бісером повинна бути ідеального розміру. Що це означає? Все просто. Потрібно настільки точно зняти заміри з ікони, щоб між рядами бісеру і рамою не залишалося білого зазору. Він псує загальне враження, створює ефект поспіху і недбалості.

Зазвичай при оформленні ікон в багет застосовується і скло. Воно подовжує термін служби мальованих і вишитих полотен, захищає їх від пилу, вологи. При виготовленні рами між склом і іконою з бісеру передбачають зазор. Він виходить в тому випадку, якщо рама виробляється складовою, з двох багетів різної ширини: вузького і широкого. Оформлення ікон вишитих бісером в таку раму зі склом теж виконується в нашій майстерні.

Наші фахівці розуміють, що рама для ікони це трохи більше, ніж просто декор, це гідне гармонійне обрамлення цінної духовної речі. Ми підбираємо багет для ікон так, щоб він надовго зберігав красу й урочистість всієї композиції, мав функціональні якості і надійність. Приносьте до нас свої живописні або вишиті ікони, і ми створимо для них , гідне і стримане. Оформлення вишиваних ікон в рамку подарує творам нове життя, а їх власникам тільки задоволення!

 

ГАЛЕРЕЯ