MENU

 

ОФОРМЛЕННЯ ПОСТЕРІВ В БАГЕТ

 

Постери в багеті - це нова ідея для тих, хто розуміє і вірить НЕ витрачених сумах, а своєму внутрішньому відчуттю неординарності, цілісності і завершеності композиції. Тому не дивно, що багато дизайнерів вважають за краще використовувати в інтер'єрі замість живопису якісно виконані постери.

Можливостей і варіантів оформлення постерів дуже багато. Тим і цінна багетна майстерня - можна з допомогою професіоналів, обдумано і не поспішаючи з'єднати в гармонійне ціле стиль і форму зображення, настрій і колірне рішення інтер'єру, формат інших картин і фотографій, що прикрашають будинок.

 

Деякі тонкощі оформлення постерів в багет:

 

Рамка з багета забезпечить тонкий, плавний перехід однієї реальності в іншу, органічно "впише" постер в приміщення, допоможе йому не загубитися в тривимірному просторі, знайти своє місце у фокусі уваги глядачів. Насправді, вдало поєднати уявний світ постера і навколишню дійсність не так просто, це справжня творчість, і завжди цікаво дізнатися думку з цього приводу художників-оформлювачів.

А ось прагнення до бездоганного поєднанню багетній композиції з меблями, карнизами, вазами, іншими елементами декору не завжди виправдано. Головне - добитися ідеального балансу рами з постером, щоб вони гармонійно доповнювали і відтіняли один одного. Варто також враховувати колір стін і освітлення в приміщенні. Світлі рамки гарні для зображень, виконаних у ніжній кольоровій гамі, а тонкий чорний багет підкреслить виразність сучасних абстрактних полотен.

Постери в багеті гарні своєю легкістю і невибагливістю. З ними можна грати і експериментувати, домагаючись нових візуальних відчуттів. Щирий вибір - прекрасна альтернатива наслідуванню і фінансовому відношенню до мистецтва. Своїм розумом, своєю естетикою, своїм цветовосприятием ми щось приплюсуємо до цього світу. І нехай це будуть соняшники Ван Гога, добра звістка про прилетіли граки, стародавня гравюра з патриціями або абстрактний сюрреалізм третього тисячоліття, перенесені на постер і оформлення в багет. Головне - що наше, що не чуже, не байдуже, відгукнулося луною, відгукнулося, стало більше нуля.

 

ГАЛЕРЕЯ