MENU

 

ДРУК НА ХОЛСТІ

 

 

Сьогодні купити готову картину неважко. Набагато цікавіше — створити власне полотно.

Друк на полотнах - це сучасна технологія для оформлення інтер'єру будинків, квартир, ресторанів, готелів, офісних центрів. Тепер фотодрук репродукцій і фотографії на полотні - це звична справа, доступна кожному.

Фотодрук на полотнах надає Вам великі можливості. Ви можете відтворити репродукції улюблених картин, стилізувати фотографію під живопис або створити оригінальну модульну картину.

Друк на полотні  виконується на сучасних плоттерах Epson з використанням ЛИШЕ оригінальних витратних матеріалів: синтетичного полотна і водостійкого, пігментного чорнила. Завдяки цьому отримане зображення довговічне - гарантія кольорових відбитків до 100 років. Вам потрібен дизайн? Стилізація або обробка фото, корекція недоліків, заміна фону, створення колажу або фотокартини (за допомогою цифрових технологій) з наступним друком на полотні - всі ці послуги доступні Готове полотно закріплюється на підрамнику майстром уручну. Залежно від художнього завдання ми пропонуємо вибрати один з двох варіантів закріплення готового полотна:
•   галерейна натяжка - передбачає безрамне оформлення роботи. В разі галерейної натяжки зображення продовжується на бічних сторонах підрамника;
•   стандартна натяжка  застосовується в тому випадку, якщо картина оформляється в раму.  Готове полотно натягається на підрамник, з тильного боку по торцю підрамника закріплюється скобами.

Надруковані на полотні та закрiпленi на пiдрамнику, портрет або пейзаж стануть ексклюзивним дарунком або стильною деталлю інтер'єру для Вашої квартири, дома або офісу.

 

ГАЛЕРЕЯ