MENU


   На нашому  сайті ви зможете познайомитись з  новим и незвичайним світом, світом-мистецтва..Наша багетна майстерня  багато років успішно працює на теренах міста Біла Церква та  Київської області і  радує своїх покупців красивими і якісними витворами мистецтва.   Якщо вам потрібно прикрасити свій дім ,офіс ,готель,ресторан,або знайти подарунок на день нородження, новосілля-ми готові запропонувати вам картини на будь-який смак, розмір і ціну.

Картина – прекрасний елемент декора будь-якого приміщення. Наша багетна майстерня  представляє Вам величезний вибір картин, а саме:

- Репродукції картин відомих художників ;

- Гобеленові картини ;

- Картини - постери.

Багет --це одне з основних напрямків нашої діяльності. Багет – це декоративний матеріал, рамка, яка оформляє різні  художні витвори мистецтва – картини, фотографії, постери, дитячі малюнки.... Погодтеся, рамка – це невід'ємна частина картини. Вдало підібраний багет завершує образ, підкреслює те, що намальовано, робить картину більш естетичною і привабливою. Тенденція сьогоднішнього дня - пластиковий багет, який завдяки своїм перевагам стає все більш і більш популярним. За красою, витонченістю і декоративним елементам він нічим не поступається дерев'яному, адже за допомогою сучасних технологій на пластиковому багеті можна створити будь орнамент. Крім того такий багет легкий, він не обтяжує картину, він стійкий до перепадів температур і до умов підвищеної вологості. Не можна забувати і про те що коштує він набагато дешевше, ніж дерев'яний.